czwartek, 1 sierpnia 2013

Długo oczekiwany II etap

Cześć! Przychodzę do Was ze wspaniałymi nowinami, może nie dla wszystkich, aczkolwiek wreszcie choć trochę przestaniecie się nudzić w ten wakacyjny czas.Doskonale wiemy, że jesteście zniecierpliwieni długim okresem oczekiwania, ale to wyjdzie Wam tylko na dobre. Teraz, gdy nie macie na głowie zmartwień związanych ze szkołą, a beztroski czas poświęcacie jedynie na przyjemności, możecie jakoś wykorzystać na nic innego, jak II ETAP XFS!
Bez dalszych bezsensownych zdań, przechodzę do omawiania kolejnej potyczki, jaka na Was czeka.

MOTYW PRZEWODNI
Zainspirowały Nas bajeczne wybiegi mody. Stroje, które prezentują jedyne w swoim rodzaju domy mody wyglądają oszałamiająco. Inspirują nas, byśmy porzuciły nudne stylizacje z oklepanymi wzorami i monotonnymi kolorami i zaczęły szaleć barwami oraz tkaninami.

DO WYKONANIA - WASZE ZADANIE
Macie wyobrazić sobie, że jesteście sławnymi projektantkami mody i zarządzacie własnym domem mody. Wybieracie nazwę Waszego "modowego raju". Tworzycie swoją własną markę, a co się z tym wiąże także nowy styl. Wymyślacie i dla niego nazwę. Wykonujecie stylizacje w Waszym nowym, własnym i niepowtarzalnym stylu (po jednej stylizacji na uczestnika). 

SPOSÓB WYKONANIA
Forma graficzna będzie Waszą niespodzianką dla Nas. Macie zrobić coś takiego, żeby Szanowne Jury nie mogło powiedzieć nic innego jak "WOW! Jestem w niebie!". Tutaj to Wy macie wykazać się kreatywnością!

Macie czas do 20 sierpnia.
Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.
Zespół XFS

1 komentarz:

Dbamy o kulturę słowa, więc prosimy Was o to samo :)